Speleologie? Speleokomedie?...Všechno!

Skupina Holštejnská - Holštejnské údolí, Jeskyně Holštejnská, Nezaměstnaných (pracoviště), jeskyně V Bučí (v konzervaci), Stará a Nová Rasovna, jeskyně v Lipoveckém žlíbku a jejich dokumentace. Závrty ve dně údolí a na jeho okraji, zejména č.67 a 68. Práce poměrně rozsáhlé, momentálně aktivity přesunuty na Černý závrt.

Skupina Plánivská - Oblast Piková dáma - Spirálka aktivní praciviště, občas snížení hladiny mezi jeskyněmi a výzkum. Jeskyně Rudoleckého, Křížový kluk, jeskyně 13C a Plánivy. Jeskyně 13C konzervační a udržovací práce, sledování kyvadla a pod. Rudeleckého a Plánivy průzkum ukončen, pouze v konzervaci.  Jeskyně Trativodná občasný čerpací pokus.

Moravský speleologický klub - Závrty V Sýčkách, Sonda nad Jedničkou, velmi aktivní činnost. Podhradní ponor je jeskyně v konzervaci. Jeskyně V lomu Velká dohoda. Ve dně bývalého lomu otevřeno torzo jeskyně, vchody zajištěny, jeskyně v konzervaci.

Skupina Moravský kras - Jeskyně Michalka, nebo-li Ovčí díra. Skupiná má v bývalých provozních budovách u jeskyně základnu, výzkum zde neprobíhá.

Skupina Tartaros - Občasná výpomoc a mapování na jeskyni V lomu Velká dohoda, dnes práce zastaveny.

GÚČSAV - organizace zrušena, jeskyně 13C, postupy po proudu Bílé vody.

© francimus

Vytvořeno službou Webnode