Speleologie? Speleokomedie?...Všechno!

Skupiny provádějící průzkum

Skupina Býčí skála - Dlouhodobě a aktivně jeskyně Býčí skála, zejména tyto úseky: Šenkův sifon, Augiášův dóm, Kaňony, Májové jeskyně, Hlinité síně, jeskyně Svozilka a podobně. Jeskyně Barová a práce na propojení obou jeskyní, komplexní výzkum odvodnění Rudic a Rudických plošin. Průzkum převážně hydrotěžbou, fotografování, výzkum netopýrů a jiná dokumentace.

Skupina Rudické propadání - Jeskyně Rudického propadání poměrně aktivně pouze na Staré řece, lezení komínů a práce na provedení vrtu do Rudického dómu. Závrt Krchůvek, lokalita v konzervaci. Historické otvírky propadání V zrcadlech a závrt u Klostermannovy studánky, lokality V Tipečku a pod.

Skupina Křtinské údolí - Severní (horní) část Křtinského údolí. Stará Drátenická jeskyně v konzervaci, jeskyně Mariánská v konzervaci, Nová Drátenická jeskyně, občasný průzkum, příprava na konzervaci. Jeskyně Výpustek, práce v závalu v Babické chodbě, dále 9. propast a Škrapový dómek jsou pracovišti. Ostatní jeskyně: Vokounka, Rudolfova, Jestřábí skála, Kanibalka, Silvestrovka v konzervaci. Jeskyně Javorka pracoviště.

Skupina Babická - Jeskyně ve žlíbku Vaječník.

Skupina Agga - Štoly na úpatí levé stráně Křtinského údolí, měření teplot, výzkum hydrologie oblasti a podobně.

Skupina Vratíkov - Otevření malé jeskyňky, spíše tlakového kanálu pod Evinou jeskyní (Jáchymka)

Speleologický průzkum Poustevník Marek - Práce na propadání Děravka u Habrůvky. Závrt U Habrůveckých smrků v konzervaci. Dokumentace povrchu na plošině Habrůvka - Rudice - Býčí skála.

 

© francimus

Vytvořeno službou Webnode